Raplamaa ja Pärnu LSK on niisiis meistrid ja kindlalt. Tüdrukute pronks läks kindlalt Audentesele Tallinna Kalevi ees. Ainus põnevusmäng peeti Keila KK ja Salva/Rock II vahel, kus Keila (põhiturniiri viies), kes veerandfinaalis alistas BC Rakvere Tarvas/Virumaa SK (4.) suutis lüüa punkt-punkti heitluses ka tartlasi (Rock eelmise aasta hõbe). Seekord niisiis Keila uue meeskonnana poodiumil.

Tüdrukud

Kolmanda koha mängus võitis Audentese SK Tallinna Kalevit 73:35. Helena-Stina Svilberg tõi võitjaile 19, Triinu Ojala 16+7lp, Triinu-Liis Vaikma 14+8lp, Kalevi kasuks Viktoria Kisseljova 24 p.

Finaalis olid Pärnu LSK võidunumbrid BC Kalev/Cramo üle 63:26 (38:19), avaveerand siiski vaid 20:16. Pärnu võitis laua 47-33, pallikaotusei Pärnul 19, Cramol 32, tabavus Pärnu kasuks 36 vs 25 %.

Helerin Kass tõi võitjaile 13, Katrin Juurik 10+8lp; Ivetta-Elizavetta Okuneva Cramo poolel 15+7lp.

Poisid

Tihedas pronksimängus oli Keila KK seega Salva/Rock II-st parem 56:49 (31:30). Seejuures, neljanda veerandi võitis Keila 11:3. Laud kuulus tartlastele 46-32, kuid Keila tabas paremini – 46 vs 33 %. Ka oli Tartu taas hädas vabavisetega – 45 %.

Marcus Lenk tõi võitjaile 16p, Kristen Kasemts lisas 13+12lp; Sverre Aav tõi Salva/Rocki poolel 12+6lp, Aleks-Sander Vändra panuseks kogunes 10+14lp.

Finaalis Raplamaa Kalev/Cramole palju võimalusi ei andnud. Poolaeg tiitlikaitsjale 35:23 ja kogu mäng 68:41. Laud Raplamaale 40-25, korvisöödud 14-5 ja pallikaotused 16-24. Visketabavus Raplamaa kasuks 48 vs 35,5 %.

Joonas Riismaa tõi võitjaile 22+19+6, Markus Ruubel 16 p, Kardo Kilk 14, Johannes Kirsipuu 11+6+7; kaotajate kasuks vormistas Kasper Suurorg 15 ning Riho Sild 11 p.

Finaalnädalavahetuse MVP-d Katriin Juurik (Pärnu LSK) ja Johannes Kirsipuu (Raplamaa).