Sarnaselt avamängule pealinna esindus ka pronksmedaliseeria korduskohtumises geimivõiduni ei jõudnud. 5.-6. koha seeria avavaatus lõppes Famila/Võru Võrkpalliklubi võiduga, kirjutab volley.ee.

Tartlannad lõpetasid hooaja kindla esitusega, loovutades võõrsil toimunud teises vaatuses koduvõistkond TLÜ-le geimides vastavalt 22, 20 ja 13 punkti. Elis Vennola tõi Emajõelinna esindusele 17 ja Kristiine Miilen 12 punkti. Ainsana jõudis pealinna võistkonna poolel kahekohalise resultaadini Raili Kont-Kontson, kelle arvele märgiti 15 punkti. Seega vahetas Tartu naiskond eelmise aasta neljanda koha tänavu kahvatuima medali vastu. Tallinna Ülikool tõusis möödunud hooaja kuuendalt kohalt tänavu kaks kohta kõrgemale.

Kahe võiduni peetava 5.-6. koha seeria esimeses mängus võitis koduseinte toetust nautinud Famila/Võru Võrkpalliklubi 3:1 (-22, 21, 15, 19) Audentese SG/Noortekoondise. Võitjate poolel kogus suurima punktisumma Margot Pähn, kes tõi 15 punkti. Brita Saare lisas võrulannadele 14 ning Hippe Oimet ja Heleene Hollas 10 punkti. Silvia Pertens jõudis Noortekoondise poolel 18 ja Renate Pikk 12 punktini. Võru esinuds jäi alla vaid pallingu vastuvõtul, ülejäänud statistilistes näitajates oldi külalistest üle. Seeria teine mäng on kavas 23. aprillil Tallinnas ja vajadusel kolmas kohtumine 28. aprillil taaskord Võrus.

Finaalseerias kaks esimest mängu võitnud Kohila Võrkpalliklubi võõrustab TTÜ-d 18. aprillil, kui kavas on seeria kolmas mäng. Kohila esinduse võidu korral on tänavune Eesti meister selgunud, TTÜ võit pikendaks seeria neljamänguliseks.