Kolmekordeks võitjaks tuli Helvi Erikson N75 klassis vasara-, raskus- ning kettaheites, lisaks veel pronks kuulitõukes ja hõbe odaviskes. Kahekordseks võitjaks krooniti Ants Palmar käimisdistantsidel M70 klassis. Seejuures oli Ants Palmar tiitlivõistlusel viimast korda M70 klassis. Suvel MM-võistlustel Lyonis on ta juba M75 klassis ning seetõttu võiduvõimalused veelgi suuremad.

Esmakordselt veteranide tiitlivõistlustel esinenud Juhan Tennasilma valmistas toreda üllatuse võites kulla M75 kaugushüppes ja hõbeda 60m jooksus. Oma järjekordse kulla sai Eha Rünne M45 klassi kettaheites tulemusega 41.36. Teivashüppes saavutas oma teise EM kuldmedali M75 klassis Mati Tiidre. Teivashüppes sai veel pronksmedali M55 klassis Margus Mikkori.

Suurepäraselt läks sprindidistantsidel, kus eestlased olid esindatud nii 60m, 200m , 400m ja 60m tõkkejooksu finaalides. Sprinteritest saavutas Piret Granovskaja N45 klassis hõbemedalid 60m ja 200m distantsil ning Mari Piir N45 klassis hõbeda 60m tõkkejooksus ja pronksi 60m jooksus.

Halli viievõistluses saavutas hõbemedali M60 klassis Aavo Kergand. Veel saavutas Jürgen Lamp M70 kolmikhüppes hõbemedali, Lembit Talpsepp M60 klassis pronksmedalid odaviskes, vasara- ja kettaheites ning Rein Kaljumäe pronksmedali M70 kuulitõukes.

Kokkuvõttes nägi võistlustel ka üldiselt silmapaistvaid tulemusi, püstitati mitu maailmarekordit, nende hulgas N55 klassis prantslanna Alex Nicoli poolt 60m ja 200m jooksudes aegadega 8.01s ja 26.13s. Itaalia sprinter Mario Longo püstitas maailmarekordi M50 klassis 60m jooksus 7.10s.

Järgmised Euroopa veteranide sisekergejõustiku meistrivõistlused toimuvad juba 2016.a. Anconas, Itaalias.