Bussirahvaga suhtlemine toimub kiirkohtingu reeglite kohaselt ning igal osalejal on võimalik tutvuda 12 erineva inimesega, igaühega 4 minuti jooksul. Põnevaks teeb asjaolu see, et need 12 paarilist loositakse endale ise. Kokku osaleb üritusel 24 meest ja 24 naist.

Uudse üritusega on liitunud ka TTÜ võrkpallurid, kes on kindlad, et üritus saab olema põnev. Meeskonna kapten Kusti Nõlvak räägib, et põhjus, miks nemad üritusega liitusid, on fakt, et tegemist on Eestis täiesti uudse asjaga. „Kuna ürituse kandev idee on pakkuda inimestele võimalust toredaks ajaveetmiseks, siis tuligi otsus üritusel kaasa lüüa. Hea nali stand-up comedy näol ja võimalus tutvuda uute inimestega, on midagi sellist, mis kutsub osalema. Tuleb ikka oma silmaga üle vaadata need uudsed üritused, mis Eestis toimuvad,“ rääkis Nõlvak. „Pealegi on vahva korra aeg maha võtta ja mõtted hetkeks võrkpalli juurest eemale saada."

Eesti võrkpallihooaeg veel käib ja ka TTÜ meeskond pole palli nurka visanud. Schenker liigas võideti möödunud nädalal kolmas koht, ees on veel Eesti meistrivõistlused. Eesti parim võrkpallimeeskond selgitatakse välja juba aprillikuus ja TTÜ võrkpallimeeskond sihib kõrgeimaid kohti.

Eilne soojendus tehti aga hoopis jalgpalli mängides. Vaata videost, mida TTÜ võrkpallurid üritusest räägivad ja kuidas neil trennis läks. Video lõpus ka lõbusad making of kaadrid.