Valga tegi Kalevi vastu asjad selgeks avapoolajaga, mis võideti 47:29. Viimasele veerandile mindi aga juba 31-punktilises eduseisus.

Reinis Strupovic panustas võitu uhked 34 punkti. Jurijs Aleksejevs panustas 21 punkti ja 18 lauapalliga. Kalevi parim oli Thomas Droney 15 punktiga.

Pärnu ei andnud Audentesele palju võimalust. Avaveerand võideti 33:21, poolaeg juba 65:33. Teisel poolajal suutis Audentes küll paremini vastu saada, jäädes mängu teises pooles alla 42:51.

72-protsendiliselt kahepunktiviskeid ning 56-protsendiliselt kaugviskeid tabanud Pärnu parim oli 27 punkti ja 9 sööduga Rannar Raap. Audentese selge liider oli Siim-Markus Post, kes tõi 22 punkti.

Valgal on nüüd turniiritabelis 12 võitu ja 12 kaotust, millega ollakse viiendal kohal. Pärnu järgneb 12 võidu ja 15 kaotusega.