Barcelona mõlemad väravad lõi Luis Suarez juba esimese pooltunni jooksul. Manchester City poolel vastas väravaga Sergio Agüero 69. minutil, kuid juba viis minutit hiljem sai Gael Clichy teise kollase kaardi ning sellega kadus inglaste lootus viigiväravat püüda. Kohtuniku antud lisaminutitel teenis Lionel Messi veel Barcelonale penalti, ent Joe Hart tõrjus Argentina vutitähe 11 meetri karistuslöögi!

Juventuse ja Dortmundi mängus kulus esimese väravani jõudmiseks 13 minutit ning siis avas skoori Carlos Tevez. Viis minutit hiljem kinkis libastunud Giorgio Chiellini Marco Reusile hiilgava võimaluse ning sakslane lõi viigivärava. Avapoolaja lõpuminutitel lõi Alvaro Morata Juventuse 2:1 võiduvärava.