CSKA-l jäi Tondiraba hallis napilt puudu Ühisliiga resultatiivsusrekordist, mis kuulub 116 punktiga Vilniuse Lietuvos rytasele.

Kalev tegi korraliku avaveerandi, mille järel kaotati vaid kuue punktiga (23:29). Teise veerandi esimese seitsme minutiga kasvas aga kalevlaste kaotusseis juba 19-punktiliseks (33:52) ning sealt edasi venelased enam tagasi ei vaadanud. Poolajavileks olid Kalevi kaotusnumbrid 39:60 ja kolmanda veerandi järel 70:89.

Kuigi CSKA jõudis juba 33ndal mänguminutil 100 punktini (seis 100:72), uut rekordit siiski ei sündinud. Koguni 74%-list kahepunktivisete tabavust näidanud Moskva tippklubi resultatiivseim oli Nando De Colo 21 punktiga. Kalevile tõid Frank Elegar ja Scott Machado vastavalt 23 ja 21 punkti. Elegar võttis ka 11 lauapalli, Machado jagas lisaks seitse resultatiivset söötu.

CSKA-l on nüüd Ühisliigas 18 võitu ja 3 kaotust, mis annab Himki (16-2) järel teise koha. Kalev (8-12) on 9. kohal.