Kalev kaotas avaveerandi 15:20, jäi poolajavileks kaotusseisu 38:50 ning oli otsustava veerandi eel taga 56:70. Neljas veerandaeg kujunes kalevlaste jaoks täielikuks õudusunenäoks. Juba esimese kolme ja poole minutiga lasti vahe 23-punktiliseks (56:79) ning seda enam tagasi mängida ei õnnestunudki.

Kalevi resultatiivsemad olid Rain Veideman 19, Gregor Arbet 18, Scott Machado 17 ning Frank Elegar 13 punktiga. Machado arvele kogunes ka 13 resultatiivset söötu ja Elegaril 12 lauapalli.

Panevežyse parim oli Evaldas Zabas 24 punktiga, varem Tartu Rocki esindanud Egidijus Dimša ja Ivan Neljubov tõid vastavalt 19 ja 16 punkti.

Lietkabelis kohtub veerandfinaalis tõenäoliselt leedulaste Šiauliaiga, kes alistas esimeses mängus KK Pärnu 37 punktiga 108:71.

Eelmise nädala neljapäeval Saku Suurhallis toimunud avamängu oli Eesti meisterklubi võitnud Lietkabelise vastu tänu viimase veerandaja ülekaalule 78:64.