Finn klassis on Deniss Karpak (Karpak Sailing Team) tabelis seoses talvise võistluspausiga liikunud 6. positsioonilt 10. kohale. Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool) koht on hetkel 27. Juhib horvaat Ivan Kljakovic Gaspic.

Laser Standardil on Karl-Martin Rammo (ROPK/Tallinna Jahtklubi) langenud edetabelis kahe koha võrra ehk 17ndaks. Esisaja sisse mahub ka 100. positsioonil olev Kaarel Kruusmägi (Saaremaa Merispordi Selts). Esikohal on austraallane Tom Burton.

Naiste RS:X purjelauaklassis on Ingrid Puusta (Noblessneri Jahtklubi) säilitanud 28. koha. Liidrina püsib itaallanna Flavia Tartaglini.

Marjaliisa Umb ja Elise Umb (Purjespordiselts Maru) on värskes tabelis naiste 470 klassis 41. kohal. Juhivad Uus-Meremaa tüdrukud Jo Aleh ja Polly Powrie.

Anna Pohlak (TJK) on Laser Radial klassis tõusnud 44. kohale. Edetabeli tipus troonib hollandlanna Marit Bouwmeester.

49erFX klassis on Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp (ROPK) tõusnud 48. positsioonile, mis on ühtlasi neile siiani parim tulemus. Juhib Brasiilia naiskond Martine Soffiatti Grael ja Kahena Kunze.

49er klassis on Tõnis Haavel ja Lenart Kivistik (NYCS) 95. kohal. Esimene positsioon kuulub Taani meeskonnale Jonas Warrer ja Anders Thomsen.