KK Pärnu alustas kohtumist paremini, kui Sandis Silavsi söötude ning korvide toel võideti esimene veerandaeg 26:17. Teisel veerandajal leidis oma mängu ka TLÜ/Kalev, kes jõudis veerandaja lõpuks Pärnust vaid punkti kaugusele, kuid poolajale mindi siiski Pärnu 42:39 eduseisul.

Kolmandal veerandajal näidati mõlemalt poolt rohkete pallikaotustega mängu. Neljanda veerandaja alguseks TLÜ/Kalev väsis ning lasi vahel kohati 10 punktiliseks käriseda. Kaugvisete toel tuldi veel korraks mängu tagasi, kuid Pärnu lõpus ei eksinud ning võitis 79:71.

Võitjate parim oli Sandis Silavs 17 punkti ja 7 lauapalliga. Kalevi poolelt tegi kaksikduubli Robertas Grabauskas 19 punkti ja 10 lauapalliga.

Meeskonnad on sel hooajal kohtunud kahel korral. Oktoobris jäi Pärnu peale 65:49, detsembris 84:70.