Kõik 40 minutit juhtinud TTÜ ei saanud mängu alguses väga suurt edu. Esimene veerand möödus punkt-punkti mängus ning perioodi lõpus juhtisid võõrustajad vaid 5 punktiga, 19:14. Suurema vahe mängis TTÜ sisse teise veerandi lõpus, kui 32:28 eduseisult tehti 10:0 vahespurt ning poolajale mindi 11 punktilises eduseisus, 42:31.

Pärast 15 minutilist pausi jätkus võrdset mängu kaheks minutiks. Seisult 46:36 tegi TTÜ uue 14:0 vahespurdi, mille lõpetas Joonas Järvelainen kahe tabava vabaviskega. Sellega oli ka mäng sisuliselt otsustatud. Perioodi lõppedes olid edunumbrid 67:44. Viimasel neljandikul hoidis kodumeeskond veerandil oma edu ning mängu lõppedes näitas tabloo TTÜ 88:68 kindlat paremust.

Otsustavaks faktoriks oli meeskondade kahepunktivisete täpsus: TTÜ-l läbis korvirõnga 64% visetest TLÜ/Kalevi 33%(!) vastu. Kusjuures TLÜ/Kalevil oli kahepunktiviske üritusi 24 võrra rohkem.

Mängu resultatiivseim mängija oli TTÜ Kiur Akenpärg, kes kogus 22 punkti, tabades seejuures kõik 8 kahepunktiviset. Teda toetasid Joonas Järvelainen 19 ning Mooses Kaja 13 punktiga. TLÜ/Kalevi suurim punktitooja oli Robertas Grabauskas, kes viskas 21 punkti. Thomas Droney lisas 17 ja Raido Roos 11 silma.

TLÜ/Kalevil mängisid täna esimest korda nende uued leegionärid, nigeerlane Maduabum Chukwudiebere ja ameeriklane DeShawn Curtis, kuid mõlema mehe panus ei olnud küllaltki suur. Nigeerlasest 2.06 pikk tsenter viskas 25 mänguminutiga 8 punkti ja võttis alla 11 lauapalli, tagamängija Curtis viskas 4 punkti ja sai 5 laupalli.