FOTOD: Premium liiga meeskondade Aastalõputurniiri võitis FC Flora
Järjekordne jalgpalli Triobet Aastalõputurniir jõudis tänase Premium liiga meeskondade teise mängupäevaga lõpule. Avapäeva järel juhtis tabelit Tallinna FC Levadia, kuid tänasega tõusis võitjaks tiitlit kaitsnud Tallinna FC Flora.
Teise koha sai Paide Linnameeskond ja kolmanda FC Levadia.
Turniiri parimaks mängijaks valiti Brent Lepistu (FC Flora), edukaim väravalööja oli Rimo Hunt (Tallinna FC Levadia) 9 tabamusega ja parim väravavaht Matvei Igonen (Tallinna FC Infonet).
Premium liiga turniiri 30. detsembri mängud:
V vooru viimased mängud:
15.00 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1:3
Väravad: 5:40 Rauno Sappinen - 9:48 Sander Sinilaid, 13:15 Rasmus Tomson, 15:57 Kaspar Kaldoja
15.20 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev 2:1
Väravad: 9:15, 11:50 pen. Aleksandr Dubõkin - 13:52 Patrick Peinar
Punktiseis pärast V vooru:
Levadia 11p, Sillamäe 11p, Trans 10p, Paide 10p, Flora 9p, Infonet 9p, Tammeka 5p, Kalju 4p, Tallinna Kalev 1p, Pärnu 0p
VI voor
15.40 Narva JK Trans - Pärnu Linnameeskond 2:0
Väravad: 3:00 Vitali Andrejev, 15:12 Andrei Jõgi
16.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet 3:2
Väravad: 0:47 Sakari Tukiainen, 2:45 Rauno Sappinen, Rauno Alliku - 9:37 Jevgeni Gurtšioglujants, 12:22 Jevgeni Harin
16.20 Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka 2:2
Väravad: 5:12 Robert Kirss, Martin Mägi - 5:54 Jürgen Lorenz, 8:03 Tauno Tekko
16.40 Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev 1:1
Väravad: 4:57 Henry Rohtla - 2:12 Innar Paal
17.00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 1:3
Väravad: 9:41 Kaspar Paur - 7:14 Viktor Plotnikov, 12:16 Aleksandr Dubõkin, 16:53 Daniil Ratnikov
Punktiseis pärast VI vooru:
Sillamäe 14p, Trans 13p, Flora 12p, Levadia 12p, Paide 10p, Infonet 9p, Tammeka 6p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 2p, Pärnu 0p
VII voor
17.20 Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond 2:2
Väravad: 11:22 Johannes Teodor Kollist, 16:17 Tauno Tekko - 2:18 Taavi Laurits, 3:24 Ander Paabut
17.40 JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet 0:1
Värav: 11:59 Vladimir Avilov
18.00 Paide Linnameeskond - Narva JK Trans 1:0
Värav: 2:02 Ats Sillaste
18.20 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: 3:08 pen., 9:23 Rimo Hunt, 12:48 Priit Pikker
18.40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 0:3
Väravad: 5:18 Kevin Aloe, 11:46 Rauno Sappinen, 15:24 Joseph Saliste
Punktiseis pärast VII vooru:
Levadia 15p, Flora 15p, Sillamäe 14p, Paide 13p, Trans 13p, Infonet 12p, Tammeka 7p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 2p, Pärnu 1p
VIII voor
19.00 Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 0:2
Väravad: 4.11, 12:06 Kert Jõeäär
19.20 Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 2:3
Väravad: 2:24 Toomas Pent, 16:46 Greger Könninge - 2:50, 3:17 Sander Sinilaid, 11:50 Rasmus Tomson
19.40 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia 1:0
Värav: 11:17 Brent Lepistu
20.00 Tallinna FC Infonet - Narva JK Trans 3:2
Väravad: 1:37 Eduard Golovljov, 4:59, 16:27 Jevgeni Gurtšioglujants - 1:18 Artjom Škinjov, 3:25 Vladislav Fjodorov
20.20 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev 0:2
Väravad: 0:51 Igor Dudarev, 8:38 Aleksandr Dubõkin
Punktiseis pärast VIII vooru:
Flora 18p, Sillamäe 17p, Paide 16p, Levadia 15p, Infonet 15p, Trans 13p, Tammeka 7p, Kalju 5p, Tallinna Kalev 5p, Pärnu 1p
IX voor
20.40 Pärnu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev 2:1
Väravad: 11:52 Kaarel Kaarlimäe, 16:51 Taavi Laurits - 13:31 Ando Hausenberg
21.05 Narva JK Trans - Tartu JK Tammeka 3:1
Väravad: 4:39, 9:09 Vitali Andrejev, 6:39 Vadim Mihhailov - 2:17 Martin Naggel
21.25 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet 2:1
Väravad: 9:17 Sander Sinilaid, 12:28 pen. Sander Rõivassepp - 4:05 Eduard Golovljov
21.45 Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: 8:59 Martin Kase
22.05 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev 2:0
Väravad: 0:36, 8:43 Rimo Hunt
Lõplik turniiritabel:
1. Flora 7-0-2, 18-10, 21p
2. Paide 6-1-2, 19-12, 19p
3. Levadia 5-3-1, 17-6, 18p
4. Sillamäe 5-2-2, 16-14, 17p
5. Trans 5-1-3, 13-10, 16p
6. Infonet 5-0-4, 18-14, 15p
7. Tammeka 1-4-4, 11-19, 7p
8. Kalju 1-2-6, 8-16, 5p
9. JK Tallinna Kalev 1-2-6, 8-17, 5p
10. Pärnu Linnameeskond 1-1-7, 10-20, 4p