Celtics juhtis kolmanda veerandaja kõrghetkel 63:38, kuid viimase veerandi alguses vahe muudkui sulas ja sulas, kuni Washington jõudis vaid punkti kaugusele 91:92.

Celticsile oli see sellest nädalast juba tuttav olukord. Nädala alguses mängiti samuti maha suur eduseis ning alistati Detroit Pistons lisaajal. Õigemini iseloomustab sündmuste selline käik kogu Celticsi tänavust hooaega.

Bostoni päästis seekord Rajon Rondo kolmikduubel 13 punkti, 13 lauapalli ja 11 korvisööduga. Jeff Green panustas võitu 25 punkti, Marcus Thornton lisas 21 silma. Pärast viiemängulist kaotusteseeriat on Boston leidnud taas võidusoone, olles kotti pannud järjest kolm vastast.

Wizardsi edukaim oli Rasual Butler 22 punktiga, 14 neist viskas ta viimasel veerandajal. John Wall kogus 17 punkti, 14 korvisöötu ja 8 lauapalli. Pealinna meestel lõppes sellega neljamänguline võiduseeria. Samuti jäi neil üks võit puudu kõigi aegade parima hooaja alguse kordamisest (saavutati aastal 1968).