Kalev võitis avaveerandi 19:15, kasvatas poolajavileks eduseisu 52:41-le ja juhtis kolmanda veerandi lõpuks 65:55. Otsustaval neljandikul mängiti aga turvaline eduseis kiiresti maha, kui viis minutit ei saadud ühtegi korvi ja tšehhid lasti punkti kaugusele (65:64).

Lõpuminuteid mängiti siiski kindlamalt ja teeniti raske võit. Kalevi kangelaseks tõusid lõpus kaitses ja lauas hiilanud Frank Elegar ning olulise kaugviske (seisuks 71:66) tabanud Gregor Arbet.

Elegar oligi Kalevi parim 21 punkti ja 15 lauapalliga. Scott Machado lisas 17 punkti, 9 resultatiivset söötu ja 9 lauapalli.

Kalevil on nüüd Idaliigas 4 võitu ja 5 kaotust, mis annab 9. koha. Tšehhidel on 4 võitu ja 6 kaotust (11. koht). Kalevi eelmine võit pärines neljandast novembrist, kui võõrsil alistati Soome klubi Loimaa Bisons.