Oma esimesed punktid sai tabelisse Kohtla-Järve Viru Sputnik, alistades HC Panteri 5:4 (1:2, 2:0, 1:2, 0:0, 1:0). Seejuures olid avakolmandiku võitnud Pantrid viimasel perioodil 2:4 kaotusseisus, mängu viis lisaajale Olli Focki tabamus 16 sekundit enne normaalaja lõpusireeni. Võõrustajate poolel realiseeris otsustava karistusviske Maksim Urlihh.

Viru Spuntniku leeris said Aleksei Petrovits ja Aleksandr Petrov kirja 1+1, HC Panteri poolel viskasid nii Michael Kaspi kui Olli Fock kaks väravat.

Viru Sputniku väravavaht Aleksandr Pasõnkov ning Pantrite puurilukk Shoya Suzuki tõrjusid mõlemad 40 pealeviset.

Piirilinnas sai Narva PSK jagu Tartu Kalev-Välgust 5:4 (4:1, 0:2, 0:1, 0:0, 1:0). Seejuures tegi Narva PSK suurepärase avakolmandiku - Mark Samorukov viis külalised juhtima, kuid Aleksandr Titov, Kirill Iljin, Georgi Vassiljev ja Jegor Petrov viisid vähem kui kuue minutiga Narva PSK 4:1 ette. Teisel kolmandikul vähendasid Vassili Titarenko ja Ilja Urušev Kalev-Välgu kaotusseisu minimaalseks, viimase perioodi alguses seadis Andrei Lukin jalule viigi. Karistusvisetega õnnestus Narva PSK-l siiski võit koju jätta.

Narvalaste võidu arhitektiks oli väravavaht Vitali Belov, kes tõrjus 50 pealeviset, neist ainuüksi teisel kolmandikul 20. Kalev-Välgul tegi Aleksandr Kolosov kogu mängu jooksul vaid 20 tõrjet.

Jäähoki Eesti Meistriliiga tabeliseis: HC Viking 15 (5), Narva PSK 11 (6), HC Panter 10 (6), Kalev-Välk 4 (6), Viru Sputnik 2 (5).

Nädala pärast toimuvad jäähoki Eesti Meistriliigas taas suured derbrid – laupäeval, 22. novembril kell 15:00 kohtuvad HC Panter ja HC Viking ning pühapäeval, 23. novembril kell 14:00 Viru Sputnik ja Narva PSK.