Tänase mängu algus oli Eesti esindusel edukas, kui avageim võideti 25:21. Nii teises kui kolmandas geimis särasid otsustavatel hetkedel tablool 24:24 viiginumbrid, kuid mõlemal korral suutis Rumeenia meeskond kaks järgmist punkti endale võidelda. Kolmanda geimi võiduga kindlustas Dej endale ühtlasi edasipääsu järgmisse ringi ja nii ei olnud neljandal geimil edasipääseja suhtes enam tähtsust. Vastased võitsid siiski ka neljanda geimi (25:23), millega saavutati 3:1 (-21, 24, 24, 23) mänguvõit, vahendas volley.ee.

Taaskord TTÜ võistkonna suurimat rünnakukoormust kandnud Daniel Maciel lõi 40-st rünnakuüritusest punktiks 21 (53%). Brasiillase arvele kogunes ka kaks punktiväärt sulustamist ja üks serviäss. Sander Rätsep lisas Eesti võistkonnale 16, Kirill Krasnevski 15 ja 5 blokipunkti toonud Siim Ennemuist 12 punkti. Unirea Deji liidri Igor Didorciuc arvele märgiti 21 silma.

Erinevalt eilsest ületas TTÜ täna vastaseid nii blokipunktide arvestuses (15-10) kui servi vastuvõtul (58%-54%). Rünnakul olid edukamad Deji mängijad (48%-46%).