Esimeses geimis oli kodumeeskonna ülekaal ilmne - TTÜ-le loovutati vaid 15 punkti. Teises geimis jäi Eesti esindus 13:18 kaotusseisu, kuid suutis võita kuus punkti järjest ja asuda 19:18 juhtima, kirjutab volley.ee. Tasavägine geim võideti lõpuks 26:24. Kolmandas geimis väljendus kodumeeskonna ülekaal numbrites 25:22 ja neljandas 25:23. Daniel Maciel kogus TTÜ meeskonnale 25 ja Kristjan Jürima 11 punkti. Ebaõnnestunult tegutses teine Eesti meeskonna leegionär Kirill Krasnevski, kes jäi kuue punkti juures kahe silmaga miinusesse. Valgevenelane lõi 18-st tõstest punktiks vaid 6 (33%). Moldova passiga Igor Didorciuc tõi võitjatele 19 punkti.

TTÜ saavutas sulustamise teel 9 punkti, vastaste sama näitaja oli poole võrra suurem (18). Samuti olid võitjad edukamad rünnakuefektiivsuses (50%-40%) ja servi vastuvõtul (59%-54%). Rahule võib jääda TTÜ pallinguga, millest saadi viis punkti Deji kahe vastu.

Homses kell 18 algavs kordumängus vajab Eesti meeskond edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu, misjärel tuleb vastastest üle olla ka kuldses geimis.