Eeldatavad favoriidid alustasidki kohtumise dikteerimist, juhtides 8:0 ja 19:5 ning võites veerandaja 33:11. Kahjuks peale kahte tabavat kaugviset tegi suurepäraselt alustanud Ellen-Anett Põldmaa viga oma hüppeliigesele ja rohkem mängus osaleda ei saanud.

Kuna asendamatuid ei ole, siis järgmise perioodi tabavate visete eest hoolitses suuresti Laina Mesila-Kaarmann, aidates 1182 Tallinn võistkonnal kasvatada poolaja eduseisuks 60:23.

Järgmise neljandiku viskekangelannaks võib nimetada eelmise kuu MVP Mailis Pokki , kes kostitas Rapla korvi 12 punktiga. Ka viimasel kümnel minutil olid Tallinna naised edukamad ja peale Laina Mesila-Kaarmanni kahte tabavat kaugviset sai 1182 Tallinn turniiritabelisse seitsmest kohtumisest seitsmenda võidu tulemusega 102:40.

Võitjate täpseimatena tõid Mesila-Kaarmann 22 ja Maaring 21 punkti, selle hooaja liiga rekordi püstitas aga Annika Köster, kes lisaks 11 punktile sai kätte 22 lauapalli.

Rapla poolelt olid resultatiivseimad Kaia Kosk ja Kristel Viljus 13 silmaga.

1182 Tallinn järgmine kohtumine leiab aset 7. novembril, kui kell 20.00 võõrustatakse kodusaalis Läti U16 võistkonda.