Pärnu oli neli ja pool minutit enne lõpuvilet vaid kahepunktilises kaotusseisus (66:68), ent siis tegid kalevlased kolme minutiga 7:0 vahespurdi ja otsustasid mängu saatuse.

Frank Elegari, Scott Machado ja Gregor Arbetita mänginud Kalevi resultatiivsemad olid Mindaugas Kupšas 19 ja Armands Škele 17 punktiga. Väga lühikeseks jäi täna Rain Veidemani mänguaeg, kuna juba avaveerandil maandus tagamängija nii õnnetult, et küünarnukk käis korra liigesest väljas. KK Pärnu tulemuslikum oli Ronaldas Rutkauskas 18 silmaga.

Kalevil on nüüd turniiritabelis 3 võitu, Pärnu on kaotanud mõlemad senipeetud kohtumised. Juba reedel mängib Kalev/Cramo koduse meistriliiga raames Rakveres kohaliku Tarvaga. Kell 19 algavast mängust teeb ülekande Delfi TV.

Tyco Rapla alistas täna võõrsil Nevežise tänu Ernestas Ezerskise viimase sekundi kaugviskele 71:70 ning jätkab turniiri täisedu kolme võiduga. TLÜ/Kalev jäi Valmierale võõral väljakul alla 63:73 ning sai tabelisse kolmanda kaotuse.