Tarvas jäi avaveerandil 4:18 taha, kuid tuli raskest seisust välja ning vähendas juba veerandi lõpuks kaotusseisu 16:21-le. Poolajaks särasid Kastan Arena tablool viiginumbrid 37:37, viimast veerandit alustati Tarva 61:59 juhtimisel.

Otsustaval veerandil tegid mõlemad meeskonnad ohtralt tehnilist praaki (Tarvas näiteks kogu mängu peale 24 pallikaotust, Dinamo 19), kuid Tarvas suutis hetkeks kasvatada edu juba kümnele punktile, 81:71. Kuigi Dinamo tegi lõpuminutitel 7:0 spurdi, teenis Tarvas enam kui 1000 pealtvaataja ees meeldejääva võidu.

Kaspars Cipruss tegi kaksikduubli 15 punkti ja 11 lauapalliga, 15 punkti viskas ka Roberts Stumbris. Brandis Raley Ross toetas võitjaid 13, Juris Umbrasko 11 ja Martin Jurtom 10 punktiga. Dinamo edukaimad olid Pavel Gromiko ja Valentin Lurtšik 15 punktiga.

Tarval on Balti liigas kirjas nüüd 1 võit ja 1 kaotus (lisaajal Raplale), kuulsusrikka ajalooga Dinamo jaoks oli aga tegu ajaloo esimese mänguga selles sarjas.