220 pealtvaataja ees peetud mängus lõppes avakolmandik viigiliselt 1:1, HC Vikingi ründaja Igor Shamanski tabamusele vastas veidi enne vaheajasireeni Aleksandr Zaitsev. Teisel kolmandikul viisid Shamanski ja Nikita Kozõrev Vikingi 3:1 ette, viimase kolmandiku esimese kolme minutiga tegid Anton Gurtovõi ja Maksim Ivanov seisuks 5:1. Seejärel viskasid Mike Auksi ja Kristjan Valk Pantrite poolel kaks väravat tagasi, kuid lähemale enam ei jõutud.

Ivanov sai kohtumises kirja 1 värava ja 2 resultatiivset söötu, Shamanski 2+0 ja Nikolai Krasotkin 0+2. HC Panteri resultatiivseim oli Kristjan Valk, kelle numbrid 1+1.

HC Vikingi väravavaht Anatoli Sizov tõrjus 31 ning HC Panteri puurilukk Shoya Suzuki 24 pealeviset.

Tabeliseis: HC Viking 9 (3), Narva PSK 6 (2), HC Panter 3 (3), Viru Sputnik 0 (2), Kalev-Välk 0 (2).

Jäähoki Eesti meistriliiga jätkub järgmisel nädalavahetusel. Laupäeval, 25. oktoobril kell 19 alustab Tartu Lõunakeskuse jäähallis hooaega kaks tehnilist kaotust saanud Kalev-Välk, võõrustades kodujääl Kohtla-Järve Viru Sputnikut. Pühapäeval, 26. oktoobril kohtuvad omavahel seni vaid võite tunnistanud klubid Narva PSK ja HC Viking.