Kalev kaotas avaveerandi 16:23, kuid jõudis poolajavileks viigiseisuni 41:41 ja pääses kolmanda veerandi lõpuks juhtima 61:52. Kuigi otsustava neljandiku nelja esimese minutiga mängiti eduseis maha, suudeti pingelistel lõpuminutitel Krasnõi Oktjabri vastu võit võtta.

Väga tähtsa korvi tõi 51 sekundit enne lõpuvilet Erik Keedus, kelle kolmepunktivise viis kalevlased 81:78 juhtima. Kane Deandre kolmene tõi 27 sekundit enne lõppu veel tabloole viiginumbrid 82:82. Kuus sekundit enne vilet oli Scott Machadol kasutada kaks vabaviset, ent ta eksis mõlemal. Kohe tegi aga David Kennedy tehnilise vea ning Machado üks tabav vabavise kindlustas Kalevile raske 83:82 võidu.

Kalevi resultatiivseim oligi Machado 22 punktiga, Gregor Arbet kogus 21 silma ning Frank Elegar 16 punkti ja 12 lauapalli.

Oktjabr oli Ühisliiga-hooaega alustanud 85:92 kaotusega Nižni Novgorodile, kuid tuli neli päeva hiljem Riia VEF-i vastu rongi alt välja ja võttis ühepunktilise võidu. Eurocupi ei alustanud Oktjabr samuti loodetud moel, kaotades üllatuslikult Rumeenia klubile Ploiesti.

Kalev/Cramol oli Ühisliigas all kaks kaotust - esmalt Krasnodari Lokomotiiv-Kubanile ning seejärel Nižni Novgorodile.