Setanta Sports, peakontoriga Iirimaal Dublinis, on rahvusvaheline spordisündmusi edastav telekanal, mis tegutseb edukalt nii Euroopas, Põhja-Ameerikas, Kanadas, Aafrikas, Aasias kui ka Austraalias. Euraasias tegutseb kanali filiaal Eurasian Broadcasting Enterprise alates 2012. aasta algusest.

Setanta Sports programm on eetris 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas, inglise ning vene keeles.

Setanta Sports edastab otseülekandeid Euroopa jalgpalli profiliigade mängudest. Jalgpallihuvilisteni tuuakse Hispaania liiga BBVA, Itaalia liiga Seria A, Prantsuse liiga Ligue 1 mängud ja UEFA Euro 2016 kvalifikatsioonivõistlusted. Lisaks jõuavad vaatajateni maailma suurima MMA organistasiooni UFC võitlussport, Golden Boy Promotion Boxing poksivõistlused, Prantsuse ragbi liiga Top 14 mängud, Formula E FIA elektrivormelite sari, ATP 250 tennisemängud ja spordiuudised.

Kõigi jäähoki sõprade rõõmuks jõuavad 8. oktoobrist teleekraanidele professionaalse hokiliiga NHL uue hooaja mängud. Eksklusiivselt Baltikumis vahendab Setanta Sports NHL-i otseülekandeid iga päev, mis teeb kokku üle 400 otseülekande hooaja jooksul.

„On siiras rõõm tõdeda, et nüüd on meil võimalus näidata Eesti ja Läti spordisõpradele otsepildis maailma tasemel spordisündmusi. Soovime pakkuda televaatajatele ülevaid emotsioone ning loodame, et meid saadab Balti riikides sama suur edu nagu regioonides, kus oleme aastaid tegutsenud ja ennast tõestanud,“ kommenteeris kanali jõudmist Baltikumi Setanta Sports juht Dwyer McCaughley.

„STV on olnud alati valmis pakkuma oma klientidele uusi telekanaleid ja meil on hea meel, et spordihuvilistele on tekkinud uus võimalus nautida spordi tippsündmusi meie televisiooniteenuste vahendusel. Setanta Sports toob STV klientide kodudesse ka sellised spordisarjad ja –mängud, mida teised telekanalid ei paku – seega saavad spordisõbrad vaadata siiani teleriekraani vahendusel kättesaamatut meelelahutust,“ sõnas STV juht Erik Reinaru.

„Meil on au olla partner nii tugevale sisutootjale nagu seda on spordikanal Setanta Sports. Eksklusiivsed autoriõigused võimaldavad kanalil Baltikumis näidata otseülekandeid spordisündmustest, mida kohalikud operaatorid ja televaatajad on oodanud,“ ütles Wide Media juht Risto Rosimannus.

„Wide Mediat seob STV-ga pikaajaline ja suurepärane koostöö. Meil on hea meel, et STV otsustas anda Eestis juba teada-tuntud spordikanalite kõrval võimaluse täiesti uuele tulijale. Setanta Sports pakub nii vaheldust kui ka konkurentsi siinsel turul pikalt tegutsenud spordikanalitele. Lisaks on käimas läbirääkimised teiste Baltikumi operaatoritega, kelle vahendusel loodame peagi jõuda teleekraanidele paljude vaatajate kodudes nii Eestis, Lätis kui ka Leedus,” väljendas ootusi Wide Media müügidirektor Piret Rumm.