Esimeses setis sai Kanepile saatuslikuks oma servi loovutamine seisul 2:3.

Teises setis murdis Kanepi vastase pallingu kahel, Rõbarikova ühel korral. Kanepi juhtis 3:1 ja 5:3, kuid seisul 5:4 ei võitnud eestlanna oma pallingul punktigi ning slovakitar viigistas 5:5. Kahe järjestikuse geimivõiduga viis Kanepi aga matsi otsustavasse setti.

Kolmandas setis lagunes Kanepi mäng pärast 2:2 viigiseisu. Slovakitar ei kinkinud otsustavas setis Kanepile ühtegi murdepalli, ise realiseeris aga seitsmest murdevõimalusest kaks.

Kanepi võttis ka ühe meditsiinilise pausi, kui kutsus teises setis füsioterapeudi oma selga üle vaatama. Tohterdamine jätkus riietusruumis, mistõttu mäng ligi viieks minutiks peatati.

Kokku tegi Kanepi 2 tundi ja 26 minutit kestnud matši jooksul 7 topeltviga ja lõi 3 serviässa. Rõbarikova vastas 6 ässa ja vaid 2 topeltveaga.