13 punktiga olid võitjate suurimad skooritegijad Karlis Mesila ja Kevin Saar, kaotajate poolel kogus parimana Veiko Raaman 14 silma. Kui blokipunkte kogus ühe enam Liider/Rae vald (5-4) ja rünnakul oli mõnevõrra efektiivsem Rakvere (53%-49%), siis vastuvõtul oli kahe võistkonna tasemevahe ilmne - Rakvere 67% ja Liider/Rae vald 47%. Seejuures lõi Lääne-Virumaa esindus koguni 15 ässpallingut, vastaste sama näitaja oli vaid 4.

Kahemängulise seeria korduskohtumine on kavas 9. oktoobril kell 19 Peetri koolis. Rakvere võidu või 2:3 kaotuse korral jõutakse järgmisse ringi. Liider vajab edasipääsusks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel paremust ka kuldses geimis. Kahe mängu kokkuvõttes edukam võistkond läheb veerandfinaalis kokku eelmise aasta finalisti Bigbank Tartuga.

Meeste Eesti karikavõistluste turniirisüsteem on nähtav SIIN.