Indrek Visnapuu juhendatavad said kohtumist alustada 6:0 eduseisus ning kasvatasid edu avaveerandi lõpuks kümnele. Poolajaks eduseis kahekordistati ja viimasele perioodile mindi eduseisul 63:33.

Ühtlase panusega noortekoondisel jõudsid kahekohalise punktisummani neli mängumeest: Sander Raieste tõi 14, Siim-Markus Post 13, Sander Viilup 12 ning Ivo-Van Tamm 10 punkti. Madis Soodla lisas 6 punkti ja 11 lauapalli. Kaotajate parim oli 12 punktiga Kristo Aab. Howard Frier lisas 8 silma

Audentes pääses kahe mängu kokkuvõttes edasi karikavõistluste kaheksandikfinaali. Avakohtumise võitis Balteco kodusaali 72:69.

Audentese SG/Noortekoondise järgmine vastane on Valga/Maks&Moorits, paari võitja läheb veerandfinaalis kokku TTÜ KK ja Rae Koss/Hansaviimistluse võitjaga, kes alustasid oma kaheksandikfinaali mämngudega juba täna, korduskohtumine toimub pühapäeval Kiilis.Samas tabelipooles ootab veerandfinaalis Tartu Ülikool/Rock vastast paarist TLÜ/Kalev – Tartu Kalev/Estiko. Esimene kohtumine on selles paaris juba peetud, neljapäeval võitis TLÜ/Kalev võõral väljakul 97:86.

Teises tabelipooles on kaheksandikfinaalis vastamisi TYCO Rapla ja Tamsalu Los Toros, selle paari võitja läheb kokku Rakvere Tarvas - Ambla Spordiklubi paari võitjaga. Teises veerandfinaalis ootab BC Kalev/Cramo vastast paarist KK Pärnu-Räpina Kotkad.