Robin van Persie viis 13. minutil ManU juhtima ning Angel di Maria lõi 16. minutil iluväravast seisuks 2:0. Vaid 14 sekundit hiljem vähendas Leicesteri kaotusseisu Rafaeli poolt markeerimata jäänud ja peaga löögile saanud Leonardo Ulloa ning vaheajale mindi ManU 2:1 juhtimisel.

57. minutil skooris ManU-l Ander Herrera, 62. minutil realiseeris David Nugent kergelt antud penalti ning 64. minutil lõi Esteban Cambiasso tabloole viiginumbrid 3:3. Leicester asus juhtima 79. minutil Jamie Vardy tabamusest, lõppskoori vormistas Ulloa 83. minutil taas penaltist, millega Tyler Blackett teenis ka punase kaardi.

Liigatabelis on Manu 5 punktiga alles 12. kohal, 8 punkti kogunud Leicester tõusis kuuendaks.

Teises kell 15.30 alanud kohtumises võitis West Bromwich võõrsil James Morrisoni 74. minuti väravast Tottenhami. Kell 18 algasid mängud Everton - Crystal Palace ja Manchester City - Chelsea.