SS1 Hydes Creek I (10,73 km)

Tänak näitas WRC2 arvestuses viiendat aega, kiireim oli Nasser Al Attiyah. Tänak kaotas parimale 15 sekundit.

SS2 Bellingen I (10,72 km)

Tänak sõitis omas klassis välja alles kaheksanda aja, olles koguni minuti jagu aeglasem kui Jari Ketomaa.

SS3 Newry I (24,91 km)

Tänak WRC2 arvestuses taas eelviimane ehk kaheksas. Katse võitis ja tõusis liidriks Yazeed Al Rajhi. Eestlane oli katsel tervelt 2.01 aeglasem kui Al Rajhi. Nüüd on võimalus auto korda teha, katsete vahel väike paus.

WRC2 paremustabel kolme kiiruskatse järel:
1. Al Rajhi (Fiesta RRC) 29.05,4
2. Al-Attiyah (Fiesta RRC) +7,3
3. Ketomaa (Fiesta R5) +12,5
4. Protasov (Fiesta RRC) +1.06,6
5. Bertelli (Fiesta RRC) +1.34,5

Üldarvestuses juhib rallit Citroeni sõitja Kris Meeke, kelle edu Andreas Mikkelseni (Volkswagen) ees on 2,4 ja Mikko Hirvoneni (Ford) ees 3,3 sekundit.

SS4 Hydes Creek II (10,73 km)

Tänak saab esimest korda näidata oma tõelist palet. WRC2 sõitjatest kiireim aeg ja katsevõit 1,4 sekundiga Al Attiyahi ees.

SS5 Bellingen II (10,72 km)

Tänakule teine katsevõit järjest. Seekord 1,2 sekundiga Al Rajhi ees. Absoluutarvestuses sõitis Tänak end katsel esimest korda kümne parema sisse.

SS6 Newry II (24,91 km)

Järjekordne tagasilöök. Päeva pikima kiiruskatse teistkordsel läbimisel näitas Tänak WRC2 arvestuses alles paremuselt seitsmendat aega. Katse võitis Al Rajhi, eestlane jäi alla 57 sekundiga. Esmaste kommentaaride kohaselt salvasid Tänaku sõitu probleemid siduriga.

WRC2 paremustabel kuue kiiruskatse järel:
1. Al Rajhi (Fiesta RRC)
2. Al-Attiyah (Fiesta RRC) +9,4
3. Ketomaa (Fiesta R5) +26,1
....

7. Tänak (Fiesta R5) +3.56

Üldarvestuses juhib jätkuvalt rallit Citroenil kihutav Kris Meeke. Tema edu Jari-Matti Latvala (Volkswagen) ees on 2,1 ja Sebastien Ogieri (Volkswagen) ees 2,6 sekundit. Esiviisik mahub 5,2 sekundi sisse.

SS7 (1,56 km)

Tänak võttis spetsiaalkatseid väga rahulikult. Päev on olnud keeruline ja lühikestel publikukatsetel midagi suurt võita pole. Tänak oli katsel WRC2 klassis kõige aeglasem ehk kaheksas. Kiireimale mehele Ketomaale kogunes kaotust 7,8 sekundit.

SS8 (1,56 km)

Spetsiaalkatse teistkordsel läbimisel oli Tänak kuues. Vahe kiirematega 7,3 sekundit. Esimene võistluspäev on sellega lõppenud.