Suisa suvine nädalalõpp tõi merele 30 jahti, kellest 21 võistlesid klassis ORC 3 grupis ja 9 klassis ESTLYS. Ilmaprognoos lubas nädalalõpuks pea tuuletut ilma. Laupäeva hommik oligi päikseline  ja tuuletu, merele saadi plaanitust tunni võrra hiljem ja esimene start anti kell 14.05. Siis oli puhuma hakanud paras loodetuul kiirusega 3-4 m/s, mis püsis stabiilsena suisa õhtuni ja purjetajate keeles „vorstisõite" kestvusega ca 45 minutit saadi pidada tervelt kolm. Pühapäeva hommik ei erinenud palju laupäevast. Hommikul kell 10 oli meri tüüne ja ilma ühegi tuulevirvenduseta ning korraldajad olid sunnitud mereleminekut kaks tundi edasi lükkama. Keskpäeval hakkas aga tuul vaikselt end koguma ja kella üheks pärastlõunal oli saavutanud kiiruseks 3-3,5 m/s. Sellise reipa ja püsiva idatuulega saadi pühapäeval kokku pidada kolm, mis andis kogu võistluse kokkuvõtteks kuus peetud sõitu ja vastavalt purjetamisjuhistele võimaluse ka halvima sõidu mahaviskeks võistlussõitude seeriast. 

Grupis ORC 1, kus mõõtu võttis 9 jahti, tegi kõige parema seeria hiljutine maailmameister Forte Jaak Jõgi meeskonnaga Kalev Jahtklubist. Kolm esikohta, kaks teist ja üks viies koht andsid kogusummaks 7 punkti ja kindla esikoha koos Tallinna meistri tiitliga juba neljandat aastat järjest. Teine Kalev Jahtklubi jaht, äsja oma grupis Eesti meistri tiitli võitnud My Car Andres Laulu meeskonnaga kogus seeriaga 3-2-1-3-(4)-1 kokku 10 punkti ja teise koha. Pärnu Jahtklubi jaht, 2013.a ORC klassi Euroopa meister grupis C, Sugar 2 Erki Meltsi meeskonnaga  sai koguseeriaks (4,5)-4-3-4-1-2 ja 14 punkti ning võitis sellega Tallinna meistrivõistluste pronksmedalid.

Jaht Forte, Jaak Jõgi, Kalev Jahtklubi

Grupis ORC 2, kus osales 7 jahti, toimus heitlus poodiumikohtade pärast kolme Kalev Jahtklubi jahi vahel. Siin jagunesid kohad täpselt nii nagu kaks nädalat tagasi peetud ORC klassi Eesti ja Soome meistrivõistlustel. 2013.a Tallinna meistri tiitlit kaitses värske Eesti meister Elisa Passione Sailing Team Sven Heili meeskonnaga. Elisa Passione seeriasse kogunesid kohad 1-2-1-(5)-3-2 ja 9 punkti.  Hõbemedalid riputati kaela jahile Brigitta-X Aleksandr Karboinovi meeskonnaga, kelle lõpptulemuseks kujunes 11 punkti seeriaga (3)-1-3-3-1-3. Kolmanda koha sai Risto Riimi juhitud Jazzi meeskond seeriaga 2-4-2-(6)-2-4 ja 14-punktilise kogusummaga.

Elisa Passione ST, Sven Heil, Kalev Jahtklubi

Grupis ORC 3 osales 5 jahti. Kuue punkti ja seeriaga 2-(3)-1-1-1-1 tuli 2014.a Tallinna meistriks hiljuti Eesti meistrivõistlustel pronksi saanud jaht Minni Kalev Jahtklubist Andres Aaviku meeskonnaga. Hõbemedalid said jahi Ilja Radiuhhini juhitud jahi Juko meeskonnaliikmed jahtklubist Baltsail. Juko seeriaks kujunes 1-1-(2)-2-2-2 ja kogusummaks 8 punkti. Kalev Jahtklubi jaht Blanca Jaan Tiidemanni meeskonnaga sai 14 punkti ja seeriaga 3-2-3-3-3-(4) kaela pronksmedalid.

Jaht Minni, Andres Aavik, Kalev Jahtklubi

Grupis ESTLYS, kus osalejaid oli 9, sai muljetavaldava seeria (1)-1-1-1-1-1 ja 5 punktiga kindla esikoha ja Tallinna meistri tiitli tänavune sama klassi Eesti meister jaht Frida Andres Kõndi meeskonnaga Kalev Jahtklubist. Kaido Areda juhitud Trine Kalev Jahtklubist sai kogusummaks 11,5 punkti sõitude tulemustega (5)-2,5-3-2-2-2 ning Trine meeskond pärjati hõbemedalitega. Pronksmedalid kuulusid Tallinna Meistrivõistlustel Lennusadama jahile Gamajon Indrek Orava tiimiga - nende seeriaks kujunes 3-(6)-2-3-3-3 ja punktisummaks 14.

Kaks suurepärast võistluspäeva lõpetati meeleoluka autasustamisega Kalev Jahtklubi lipuväljakul, kus parimatele jahtidele kuulusid uhked karikad ja meeskonnaliikmetele medalid. Kalev Jahtklubi Resto kinkis kõikidele võitnud jahtidele ka kinkekaardid Jahtklubi Restos võidu tähistamiseks.

Jaht Frida, kapten Andres Kõnd, Kalev Jahtklubi