Kreeka võitis avaveerandi 20:19 ning asus poolajaks juhtima kaheksa punktiga. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille kreeklased võitsid 27:19.

Nikolaos Zisis tõi võitjatele 19 punkti, Giannis Antetokounmpo lisas 15 silma. Puerto Rico, kes jätkab võiduta, parim oli 23 punktiga Renaldo Balkman, J.J. Barea lisas 21 punkti.

Suurfavoriit Hispaania tegi seda, mida neilt oodati. Avaveerand Brasiilia vastu võideti 30:14 ning vastaseid enam mängu ei lubatudki. Kõige lähemale jõudsid brasiillased teisel veerandil, kui vahe korraks kaheksale vähenes, kuid mingit ohtu hispaanlastele ei kujutatud. Pigem võtsid kodupubliku ees mänginud ässad rahulikult.

Suurepärase esituse tegi Pau Gasol, kes tõi 26 punkti ja 9 lauapalli. Sergio Rodriguez lisas 12 ja Juan Carlos Navarro 10 punkti. Leandro Barbosa tõi Brasiiliale 11 punkti.