Puerto Rico sai NBA staaride vastu hakkama kuni avapoolaja lõpuni, kuid lõpuks tuli tunnistada valitsevate maailmameistrite 112:86 paremust.

Tasavägise avapoolaja võitis tänu teise veerandaja lõpusireeni täpse Klay Thompsoni kaugviskega USA 52:47. Teist poolaega alustasid ameeriklased 14-2 spurdiga ning võtsid mängu kiirelt kontrolli alla.

USA koondise parim oli 20 punktiga Stephen Curry. James Harden ja Rudy Gay lisasid 13 silma. Puerto Rico poolelt tõi enim punkte Minnesota Timberwolvesi kuuluv J.J. Barea, kes panustas 16 silma. Endine NBA mängumees Carlos Arroyo lisas 15.

USA koondis valis välja ka 12 mängumeest, kes Madridis riigi au kaitsma hakkavad.

USA koondise nimekiri: Stephen Curry, Derrick Rose, Kyrie Irving, Klay Thompson, DeMar DeRozan, James Harden, Rudy Gay, Kenneth Faried, Anthony Davis, DeMarcus Cousins, Andre Drummond, Mason Plumlee