Regatt kujunes purjetajatele psühholoogiliselt üsna keeruliseks, kuna nii laupäeval kui pühapäeval tuli väga pikalt oodata tuule purjetamiseks piisavalt tugevaks ning ühtlaseks muutumist. Samas oli ilm õnneks suviselt soe ja päikesepaisteline.

Laser Standard klassis vormistas ülekaaluka võidu Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi). Teise koha saavutas Kaarel Kruusmägi (Saaremaa Merispordi Selts) ning kolmanda Mihkel Väli (ROPK), kes oli ühtlasi parim juunior. Juunioridest tuli teiseks Georg Haud (ROPK) ning kolmandaks Taavi Valter Taveter (Pärnu Jahtklubi).

Finnil kuulub esikoht puhta sõiduvõitude seeriaga Deniss Karpakile (Karpak Sailing Team). Teine tulemus läks kokkuvõttes Lauri Väinsalule (ROPK), kolmas aga Martti Kinkarile (ROPK).

Deniss Karpak, Finn, Karpak Sailing Team

Laser Radialil on võitjaks Anne-Mari Luik (ROPK) Rimo Timmi (SMS) ja Liina Kolki (SMS) ees. Naistest tuli Luige ja Kolki järel kolmandaks Maris Seersant (TJK). Alla 19 aastastest oli tugevaim Henri Lepik (SMS), kannul Norman Järve (ROPK) ja Markus Lilienthal (ROPK). Alla 21 aastaste neidude seas sai Seersandi järel teise koha Annegret Unnuk (ROPK) ning kolmanda Liise Köösel (ROPK).

Kahepaadil 470 võitsid regati Maria Veessaar ja Maiki Saaring (TJK), sama arvu punkte kogusid ka kokkuvõttes teiseks tulnud Marjaliisa Umb ja Elise Umb (Purjespordiselts Maru). Andres Rohtla ja Tõnis Haavel (ESS Kalev Jahtklubi) lõpetasid võistluse kolmanda resultaadiga.

F18 katamaraanil seilasid end esikohale Andres Laul ja Ain Roosma (SoloSailing/Sailracing Academy NYCS). Võrdse skooriga saavutasid teise koha Uku Kuusk ja Aivar Soo (Haapsalu Jahtklubi). Kolmanda koha said Kevin Jakobson ja Stenver Sondla (SoloSailing/SRA NYCS).

Laser Radial klassis võistles 29, Laser Standardil 13 ja Finnil 5 sportlast. 470 klassis oli võistlustules 3 ning F18-l 7 paatkonda.

ESS Kalev Jahtklubi meistrivõistlused korraldas ESS Kalev Jahtklubi koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.

Anne-Mari Luik, Laser Radial, R.O.P.K.