Ajaga 37.01 lõpetanud Tšerepannikovi edu teisena lõpetanud Rauno Laumetsa (Tartu SS Kalev) ees oli täpselt 5 sekundit. Kolmas koht kuulus Tšerepannikovi tiimikaaslasele Priit Lehismetsale ajaga 37.41. "Jooksime kolmekesi umbes 7 kilomeetrit, siis jäi Lehismets maha. Jooksin Tšerepannikoviga koos veel ühe kilomeetri. Pärast seda tekkis meil 5-7sekundiline vahe, mis püsis lõpuni," ütles Laumets Jooksuportaalile. Kokku lõpetas põhidistantsi 98 jooksjat.

Naistest võitis Kaisa Kukk täpselt 46 minutiga. Teise koha sai Annika Vaher (JK Sarma), kes kaotas Kukele poolteist minutit. Kolmandana jõudis finišisse Meelika Laasna ajaga 49.44. Lühemal, 5,5 kilomeetri pikkusel distantsil võidutses meestest Risto Ütsmüts korraldaja Rapla Jooksuklubist ajaga 20.06 ja naistest Evelin Kurg (Maret-Sport) ajaga 23.27. Lühemal võistlusmaal oli lõpetajaid 39.

Meeletu palavus andis mitmel korral tööd ka kiirabile, mitu osalejat minestas otse jooksurajal. Õnneks peaminister Taavi Rõivas arstiabi vajajate hulka ei kuulunud.