Mängu avavärava lõid külalised Šotimaalt. Kohtumise 8. minutil šokeeris Legia poolehoidjaid Callum McGregor, kuid pidu ei kestnud kaua.

Võõrustajad viigistasid juba 10. minutil kui skoori tegi Miroslav Radović. 30-aastase serblase hoog sellega ei raugenud, 36. minutil viis ta Legia juhtima 2:1. Lisaks jäi Celtic avapoolaja lõpus vähemusse, sest punase kaardi teenis kaitsja Efe Ambrose.

Seega olid teiseks mängupooleks kõik trumbid Legia käes ja korduskohtumise kartuses tuli võtta viimast. Rünnakute laviin oli võimas ja kaks väravat ka lisandus, kuigi võinuks veelgi enam. 59. ja 87. minutil eksis Legia poolelt kahel korral penaltilöögil Ivica Vrdoljak. Kas see jättis Celticule mingi edasipääsulootuse saab selgeks tuleval nädalal.

Legia teise poolaja väravad lõid 84. minutil Michał Żyro ja 90.+1 minutil Jakub Kosecki.