Juba seitsmendal minutil suutis Eesti koondise pikaaegne keskkaitsja Flora ette viia, lüües peaga eesposti juures värava. Kõigest kümme minutit hiljem sai jala valgeks Albert Prosa, kes kasutas ära Rauno Alliku kauni tsenderduse. Mitu head võimalust oli ka Zakaria Beglarišvilil. 2:0 eduseis avapoolaja lõpus tuli ainult tänu floralaste ebatäpsusele.

Teisel poolajal alustas Flora sealt, kus pooleli jäi. Irakli Logua lõi käärlöögiga enda kolmanda värava 50. minutil, kaheksa minutit hiljem skooris Alliku. Viimasel veerandtunnil sahistasid Transi võrku veel Markus Jürgenson ja Sander Post.

Flora juhib meistriliigat 52 punktiga, Levadial on teisena 47 punkti. Nõmme Kaljul on ühe vähempeetud mängu juures 45 punkti. Narva Trans on seitsmendal kohal 15 punktiga, vaid ühe punkti kaugusel on liigatabeli kaheksas, Tartu Tammeka.