Vabaduse väljaku 46 ruutmeetrine ekraan lubab ühisvaatamiste korraldaja Digilevi TasutaTV turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti Kristi Kurelli sõnul mängule üheskoos kaasa elada mitmetel sadadel jalgpallifännidel. „Täna hilisõhtuks ennustatav soe ja vihmata ilm ning Jalgpallihaigla elav legend Tarmo Kruusimäe (Kojamees) aitavad kindlasti kaasa meeleoluka jalgpallisündmuse toimumisele,“ lisas ta.

Lisaks Brasiilia-Saksamaa kohtumisele saab Vabaduse väljaku ekraanilt vaadata II poolfinaali, mis toimub kolmapäeval Argentiina ja Hollandi vahel. Suurelt ekraanilt näeb ka laupäevast pronksimängu ja finaalkohtumist, mis toimub pühapäeval kell 22:00.

Ühisvaatamistel ärgitab publikut Jalgpallihaigla elav legend Tarmo Kruusimäe (Kojamees) ning toimub ennustusvõistlus, milles osalejate seas loositakse välja auhindu Sportlandilt ja Euronicsilt. Info ürituse kohta leiab Facebookist (https://www.facebook.com/events/647707211980639/) ja Tasuta TV kodulehelt (www.tasutatv.ee).

Ühisvaatamisel näitavad pilti linnale kuuluvad ekraanid, heli edastamiseks kasutatakse täiendavaid kõlareid. Ülekandeks on saadud luba Rahvusvaheliselt Jalgpalli Föderatsioonilt (FIFA) ja Eesti Rahvusringhäälingult (ERR).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid