"See oli Kaia Kanepilt väga muljetavaldav esitus. Suurepärane serv, väga kindel esitus tagajoonelt rohke jõu ja hea tempoga. Super, kuidas tema närv lõpus vastu pidas," kommenteeris 1979. ja 1981. aastal US Openi võitnud ameeriklanna BBC-le.

Kanepi võtis teisipäeval Wimbledoni turniiri avaringis seitsmenda asetusega Jankovici 6:3, 6:2 ja kohtub teises ringis maailma edetabelis 65. kohal asuva kasahhitari Jaroslava Švedovaga. Kohtumine toimub ilmselt neljapäeval.

Kolmapäeval võistleb Kanepi Wimbledonis paarismängus koos USA esindaja Anna Tatishviliga, olles avaringis vastamisi Šveitsi-Bulgaaria paariga Belinda Bencic - Tsvetlana Pironkova.

Aasta tagasi jõudis Kanepi Wimbledonis veerandfinaali, kus kaotas sakslanna Sabine Lisickile. Kokku on ta suure slämmi turniiridel mänginud veerandfinaalis viis korda, aga alati kaotanud.