Järvamaa koondise esindaja Liivo Leetma ütles, et väljakule jooksev koosseis on võitmiseks korralik ning ootab meeskonnalt samasugust edu nagu eelmisel kahel aastal, kui võideti Raplamaad. „Nende koondise koosseisu ma ei tea, kuid tahame mängida atraktiivset vutti,“ lausus endine Eesti koondislane. „Kaitses istuda pole mõtet ja seepärast tahame meie publikule ikka ründavat mängu näidata ja loomulikult võita.“

Kuigi Ida-Virumaa koosseis pole nimelist selge, ütles meeskonna eestvedaja Raimo Nõu, et kõikide suuremate linnade klubid on aktiivselt osalemas. „Kindlasti tuleb koosseis nooruslik ja põnev, kuid komplekteerimine on alles käimas. Kui meie luureandmed ütlevad, et Järvamaa on esindatud peamiselt Paide Linnameeskonnaga, siis meil on kaasatud erinevate võistkondade esindajad, et jalgpalli veelgi enam propageerida,“ lausus Nõu. Ida-Virumaa koondise peatreenerina tegutseb Aleksei Jagudin.

Maavõistluste näol on tegu Eesti Jalgpalli Liidu poolt kahe aasta eest algatatud ettevõtmisega, kus kõigi Eesti maakondade koondised kohtuvad omavahel kaks korda - kodus ja võõrsil. Maavõistlused annavad sportlikkus mõttes võimaluse kord aastas ühte meeskonda kokku kutsuda maakonna parimad mängijad ja treenerid. Osalevad 15 maakonna ja Tallinna koondised.

Järvamaa ja Ida-Virumaa koondised kohtuvad Paide Linnastaadionil kell 14.

Järvamaa esialgne koondis: Urmas Rooba (Paide Linnameeskond), Liivo Leetma (Paide Linnameeskond), Silver Neemelo (Paide Linnameeskond), Ervin Kõll (Paide Linnameeskond), Timo Lomp (Paide Linnameeskond), Rene Puhke (Paide Linnameeskond), Andre Mägi (Paide Linnameeskond), Carl Tubarik (Paide Linnameeskond), Alar Arula (SK Imavere Forss), Silver Kruusalu (Tallinna FC Flora III), Raido Kangur (JK Türi Ganvix), Markus Mats Lellsaar (Paide Linnameeskond), Raiko Mets (Paide Linnameeskond), Aiko Orgla (Tallinna JK Piraaja), Siim Luts (IFK Norrköping, Rootsi), Lauri Ellram (Paide Linnameeskond), Andrei Veis (Paide Linnameeskond), Alar Heinsaar (Ambla Vallameeskond), Leino Avi (Ambla Vallameeskond), Marion Adusoo (Tallinna JK Visadus), Andrus Lukjanov (Tartu JK Tammeka).

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid