Veerandfinaalseeria otsustavas kohtumises alistati koduväljakul Pistoia meeskond 88:78 ning võideti seeria mängudega 3-2. Avapoolaja Milano punktiga kaotas 39:40, ent vahe käristati sisse 3. veerandajal. Kangur teenis seekord mänguaega vaid 6 minutit, mille jooksul ta punktiarvet ei avanud, aga sai kirja 3 lauapalli. Visked väljakult 0/2.

Niivõrd suur intriig selles paaris oli üllatav, sest Milano võitis ülikindlalt põhiturniiri ning Pistoia tõusis play-off kohale alles viimase vooruga. Milano resultatiivseim oli ellujäämismängus 20 punkti visanud Daniel Hackett, 16 punkti lisas Keith Langford, 14 punkti Samardo Samuels, 13 punkti Bruno Cerella ja 12 punkti David Moss.

Vaata mängu kokkuvõtet SIIT!

Samalt tabelipoolelt oli varasemalt koha nelja parema hulgas endale taganud tänavune Itaalia karikavõitja Sassari Banco di Sardegna.