Teisel kohal jätkav Flora jääb nüüd liidermeeskond Nõmme Kaljust maha nelja punktiga, Levadia on kolmandana kuue punkti kaugusel.

Flora pole meistriliigas Levadia vastu võitu saanud tervelt kaks aastat ja kaheksa kuud. Viimati väljus Flora duellist võidukalt 2011. aasta 24. septembril. Vahepealsed üheksa kohtumist on lõppenud seitsme Levadia võiduga ja kahe viigiga.

Sel aastal olid meeskonnad vastamisi juba kolmandat korda. 25. veebruaril võitis Flora Superkarika finaalis Zakaria Beglarišvili 87. minuti väravast 1:0. 5. aprillil lõppes meistriliiga kohtumine 1:1 viigiga - 4. minutil šokeeris kiire avaväravaga Flora ründaja Rauno Alliku, viigi lõi majja 19. minutil Igor Subbotin.

Sillamäe Kalev alistas täna võõrsil Tartu Tammeka 6:0. Kaks väravat said kirja nii Jegeny Kabaev, Jaroslav Kvasov kui Stanislav Murikhin.

Jõhvi Lokomotivi ja FC Infoneti mäng lõppes Jõhvi linnastaadionil 1:1 viigiga. Paide Linnameeskond võitis kodus Tallinna Kalevit 6:2, Rasmus Tomson sai kirja kübaratriki.