Mullusel hooajal Euroopa parimaks kergejõustiklaseks valitud Bondarenko võitis võistluse, ületades kolmandal katsel 2.40. Ivan Uhhov, kes päev varem oli hüpanud Dohas Venemaa rekordiks 2.41, ületas hõlpsasti 2.34 ning seadis seejärel latile 2.40. Erinevalt Bondarenkost temale see kõrgus ei alistunud ning tasuks teine koht.

32-aastane olümpiavõitja Justin Gatlin oli parim 100 meetri jooksus, läbides staadionisirge 3,5-meetrise vastutuule kiuste 10,02-ga. Ameeriklase kaasmaalane Mike Rodgers sai 10,11-ga teise koha, kolmas oli kõigi aegade kiireim valge mees, prantslane Christophe Lemaitre 10,31-ga.

Kirani James, kes võitis Londoni olümpial 400 meetris kulla, oli seekord parim poole lühemal distantsil - aeg 20,63.

Mägi avas hooaja

400 meetri tõkkejooksu võitis britt Niall Flannery 49,48-ga, hooaja avastardi teinud Rasmus Mägi oli 50,61-ga kuues. 22-aastase Mägi nimele kuuluv rahvusrekord on teatavasti 49,19.

Vene kaunitar ning Jaapani kellatootja Seiko reklaamnägu Darja Klišina püstitas kaugushüppes 6.88-ga võistluste rekordi. Teine oli 6.78-ga ameeriklanna Tianna Bartoletta, kes võitis samal õhtul peetud 100 meetri jooksu ajaga 11,18.

Ameeriklannast maailmameister Brianna Rollins võitis kindlalt 100 meetri tõkkejooksu, tema nimele kuuluv võistluse rekord on nüüdsest 12,62.

Naiste 1500 meetri jooksus püstitas ameeriklanna Jenny Simpson maailma hooaja tippmargi, võites jooksu 4.03,91-ga.