Zenjov oli osaline Lvivi Karpatõ suures 4:1 võidumängus võõrsil tabeli teise meeskonna Dnipro Dnipropetrovski üle, lüües 59. minutil 1:1 viigivärava. Kaotusseisu jäi Dnipro 49. minutil, ülejäänud kolm tabamust sündisid 63., 87. ja 90.+8. minutil. Zenjov vahetati pingile 79. minutil.
28 punkti kogunud Karpatõ tõusis liigatabelis 11. kohale.

Täismängu teinud Ats Purje skooris Soome kõrgliigas Kuopio Palloseura 1:1 viigimängus oma endise klubi Turu Interi vastu. Inter läks juhtima 50. minutil, Purje viigirav sündis 71. minutil.

Gert Kamsi ja Mihkel Aksalu koduklubi Seinajöen Jalkapallokerho tegi samal ajal 1:1 viigi FC Lahtiga. Mõlemad eestlased tegid kaasa terve mängu. Kuopio jätkab kuue vooru järel ühe punktiga tabeli viimasel ehk 12. real, Seinajöen JK on viie punktiga kümnes.

Pavel Londak sai kohtumise 39. minutil vigastada ja vahetati välja, kui Bodø/Glimt kaotas Norra meistriliigas võõrsil 0:2 Strømsgodsetile. Taijo Teniste leivaisa Sogndal kaotas võõrsil 0:2 Lillestrømile. Teniste vahetati pingile 65. minutil. Bodø/Glimt hoiab Norra kõrgliigas seitsme vooru järel viie punktiga 12. kohta. Sogndal on nelja punktiga viimane ehk 16.

Ungari meistriliigas alistas Igor Morozovita mänginud Debreceni VSC suurelt 5:1 Papa meeskonna ning on 56 punktiga tabeliliider.

Ründaja Vladimir Voskoboinikovi klubi Qingdau Hainiu mängis Hiina esiliigas Hebei Zhongjiga 2:2 viiki. Voskoboinikov tegi kaasa täismängu. Liigatabelis asub klubi kaheksa vooru järel seitsmendal kohal.

Kaimar Saag ja Vejle tegid Taani esiliigas 0:0 viigi HB Køgega. Saag jooksis platsile algkoosseisus. Vejle jätkab 36 punktiga seitsmendal positsioonil.