Peatreener Peeter Vahtra andis viimases kohtumises mänguaega peaaegu kõikidele, puhkepäeva sai Polina Bratuhhina. Seni vaid pingil istunud temporündaja Laura Parts tegi kaasa kogu mängu, sidemängija Kertu Laak sekkus vahetusest kolmandas geimis ja mängis lõpuni, vahendab volley.ee.

Eestlannad võitsid avageimi 25:16 ja teise 25:23, kolmandas jäädi vahetuste järel 23:25 kaotajaks. Seejärel aga koostöö paranes ning neljas ja viies geim kuulusid jällegi eestlannadele.

Kolmandas mängus oli resultatiivseim 20 punkti (kasutegur +6) toonud Nette Peit, 15 silmaga toetas naiskonda Merilin Salben ja 12-ga Mari-Liis Graumann. Eesti lõi 13 ässpallingut Rootsi 6 vastu, täna oldi esimest korda vastastest üle ka blokis (13-11).

Eesti naiskond osaleb järgmise nädala lõpus Montenegros Euroopa meistrivõistluste valiksarja I ringi turniiril, reedel mängitakse Leedu, laupäeval Montenegro ja pühapäeval Bosnia ja Hertsegoviinaga.