Kohtumises ka 19 punktiga juhtinud, kuid kolmandal veerandajal edu maha mänginud Eclex alustas viimast perioodi viigiseisul.

Punkt-punkti mängus suudeti väike edu sisse saada minut enne lõppu, kui Birgit Piibur Eclexi 69:66 juhtima viis. Kerttu Jallai kaugvise 47 sekundit enne lõppu tõi tabloole taas viiginumbrid. Seejärel eksis rünnakul nii Eclex kui Ülikooli naiskond ja Triin Teppo viga 1,6 sekundit enne kohtumise lõppu andis otsustava palli Mailis Pokki kätte. Pokk tabas esimese vabaviske ja eksis teisel meelega ning Eclex vähendas kolme võiduni mängitava seeria 1-2-le.

Laina Mesila-Kaarmann tõi võitjatele 22 puntki ja 6 lauapalli. Annika Köster lisas 13, Pokk ja Heila Rosenfeld 12. Tallinna Ülikoolile tõi Laura Audere 15 punkti, Kerttu Jallai lisas 14 ja 14 lauapalli. Oksana Miili ja Pirgit Püü arvele jäi 12 punkti.

Seeria neljas kohtumine toimub Tallinna Ülikooli spordihoones neljapäeval.