Laupäeval olid võistlustules 50cc, 65cc, Quad50, Quad 100/200, suured quadid, 125cc ning erinevad algajate ja seeniorite masinaklassid. Enamus sõite segas tolm ja kaootiliselt kastetud rada, kuid organisaatorid otsustasid sellest hoolimata võistlussõidud läbi viia.

Quadracerite esimene sõit katkestati võistleja kukkumise tõttu ja toimus kordusstart. Sõidu võitis kindlalt kunagine Läti ringrajaäss Angris Neija, kes edestas kaasmaalast Ralfs Reinfeldsi 16,7 ja eestlast Sten Jupaschevskit 26,2 sekundiga. Eestlastest olid veel Kaspar Kangur 8. ja Henri Mündi 20. Argo Abel katkestas sõidu viiendal ringil ja Priit Järvloo kolmanda ringil purunenud keti tõttu.
Enne teist starti peeti tolmu tõttu erakorraline koosolek, et sõit ohutuse mõttes ära jäetaks, aga kuna kõik kohalikud olid sellele ideele vastu, siis otustati, et sõit siiski toimub. Selle võitis lõpuks Reinfelds, kellele Neija kaotas 10 ja Jupaschevski 24,2 sekundiga. Järvloo oli 6., Kangur 7. ja Mündi 10.
Kahe sõidu kokkuvõttes võits Reinfelds (47 punkti), Neija teine (47 p) ja Jupaschevski kolmas (40 p). Kangur oli kuues (27 p), Järvloo 11. (15 p) ja Mündi 13. (12 p).

Quad 100 ja 200 klassi esimese ühisstardi võitis kindlalt Kevin Saar lätlase Lauris Eizansi (+22,7 sek) ja Joosep Eesmäe (+38,7) ees. Ka teises sõidus ei leidunud Saarele vastast ja ta võitis sõidu 35,1 sekundilise vahega Eizansi ees. Kolmandana ületas lõpujoone Matiss Palevics (+50,1). Quad 200 klassis võitis kahe sõidu kokkuvõttes Saar (50 p) lätlase Palevicsi (44 p) ees, ülejäänud selle klassi sõitjad tulemust kirja ei saanud. Quad 100 parim oli Eizans (50 p), teine Eesmäe (44 p) ja kolmas Läti poiss Reinis Bicans (40 p).

Quad 50 läks kolmikvõit lätlastele Markuss Augustovskile (44 p), Kristians Stolarovsile (41 p) ja Rihards Freibergsile (38 p). Marcus Kask oli 36 punktiga neljas ja Tanel Põdra 6. (30 p).

65cc masinaklassis hoolitses eestlaste parima tulemuse eest Jörgen-Matthias Talviku (42 p), kes oli esimeses sõidus teine ja teises kolmas. Esimene oli lätlane Kristians Freimanis (50 p), kes võitis mõlemad sõidud. Teiseks tuli avasõidu kolmas, kuid teises Talvikut edestanud võitja kaasmaalane Patriks Uzuls (42 p). Eestlastest olid Romeo Karu 5. (32 p), Kenth Lusenberg 7. (29 p), Marcel Peldes 8. (26 p) ja Mikk Kallion 14. (12 p).

Kõige pisemas 50cc klassis oli parima eestlasena Norman-Erik Linnas kolmas (38 p), olles sõitudes kolmas ja neljas. Avaetapi võitis, nagu ka Mulgikrossil, lätlane Rober Lusis (47 p) kaasmaalase Karlis-Alberts Reisulise (47 p) ees. Lusis oli avasõidus Reisulise järel teine, kuid teises sõidus olid kohad vastupidi, mis andis ka etapivõidu Lusisele. Cris-Robin Laul oli 11. (20 p) ja Kenneth Laas 14. (15 p). Sõidu ainus õrnemaa soo esindaja Evelina Galeja oli 15. (14 p).

125cc klassis võitis mõlemad sõidud kohalik Tomass Sileika (50 p) Soomes elava eestlase Karl-Robert Reinikese (44 p) ja teise lätlase Elgars Jonassi (40 p) ees.

Pühapäeval olid võistlemas suuremad sooloklassid ja külgvankrid, kus eestlastel oli nii mõndagi kaasa rääkida.

MX1 klassis võitis ettearvatavalt MM-il tegusid tegev Matiss Karro, kes otsustas viimasel hetkel Lätti võistlema sõita, kuna Inglismaal jäi ära Maxxise sarja etapp, kus ta koos Gert Krestinovi ja Priit Rätsepaga ning ülejäänutega startima pidi. Karro võttis Aizputest kaks sõiduvõitu ja 50 maksimumpunkti. Teiseks tuli Davis Ivanovs (42 p), kes oli sõitudes kolmas ja teine ning sellega edestas Augusts Justsi (42 p), kes oli esimeses sõidus teine ja teises kolmas. Eestlastest oli Lauri Lehtla kummaski sõidus ja kokkuvõttes neljas (36 p) ja Ardo Kaurit oli 7. (28 p).
Masinaklassis MX2 oli kahe sõidu kokkuvõttes parim Roberts Justs (47 p), kes võitis esimese sõidu ja oli teises avasõidu kolmandana lõpetanud Paulss Jonassi (45 p) järel teine. Kolmas oli Karlis Sabulis (40 p), kes lõpetas sõidud vastavalt teise ja neljandana. Erki Kahro oli esimeses sõidus neljas ja teises kolmas, mis andis talle 38 punktiga neljanda koha. Andre Park oli nii sõitudes kui ka kokku viies (32 p). Aleksei Vinogradov oli 8., Kert Pääbo 15., Claudius Roosma 16. ja Cristopher Talli 20.

85cc klassis oli parim eestlane Meico Vettik (42 p) lõpetades sõidud teise ja kolmandana, mis andis talle mõlemas sõidus võidutsenud Rainers Zuksi (50 p) järel teise koha. Kolmas oli Artjoms Trofimovs (38 p), kes oli sõitudes kolmas ja neljas. Henry Vesilind oli 5. (33 p), Marek Künnapas 7. (28 p) ja Kairo Katkosilt 9 (22 p).

Külgvankrite sõitudes oli stardis kõige rohkem eestlaseid. Mõlemad sõidud võitsid kindlalt MM-il hästi esinenud Janis Daiders, kellel tänavu korvis vend Laurise asemel Martins Antons. Avasõidus järgnesid nendele kaasmaalased Mogris Stelle – Arturs Linters ja eestlased Kert Varik – Erkki Kõiv ning seejärel Margo Sonn – Tanel Kõiv, Raido Riim – Arno Peever. Ülejäänud eestlastest olid Madis Maante – Siim Mokrik 7., Argo Põldsaar – Indrek Aljes 8., Gert Gordejev – Veikko Parksepp 9. ja Joosep Hansar – Juhan Paabstel 15.
Teises sõidus võtsid Varik – Kõiv ja Sonn – Kõiv teise ja kolmanda koha, mis tõstsid ka need meeskonnad üldarvestuses Daiders – Antonsi (50 p) järel samadele kohtadele, Varik – Kõiv kogusid 42 ja Sonn – Kõiv 38 punkti. Maante – Mokrik, Põldsaar – Aljes, Gordejev – Parksepp ja Riim – Peever lõpetasid selles sõidus kohtadel 6.-9. ning Hansar – Paabstel olid 12.
Kahe sõidu kokkuvõttes olid Maante – Mokrik 4. (30 p), Riim – Peever 6. (28 p), Põldsaar – Aljes 8. (27 p), Gordejev – Parksepp 9. (25 p) ja Hansar – Paabstel 14. (15 p).

Lisaks eelpool mainitud Eesti krossisõitjatele oli võistlemas ka Aivo Rabbi, kes oli Seeniorite klassis 15.