Atlanta juhib nüüd nelja võiduni peetavat seeriat 2:1.

Hawks pani oma paremuse maksma kahe viimase veerandajaga, visates NBA parimaks hinnatud kaitse vastu 10 kaugviset ja 59 punkti.

Jeff Teague viskas võitjate parimana 22 punkti, neist 15 teisel poolajal, ning jagas 10 korvisöötu. 20 punkti sai täis ka Kyle Korver. Pacersil tegid kaksikduubli nii Lance Stephenson (21 punkti, 13 lauda) kui ka Paul George (12 punkti, 13 lauda).

Memphis Grizzlies võttis kodus Oklahoma City Thunderi vastu lisaajal 98:95 võidu ning läks seeriat 2:1 juhtima.

Veel 7.43 enne neljanda veerandaja lõppu juhtis Memphis 17 punktiga. Oklahoma viskas seejärel 17 vastuseta punkti ning viis 21:4 vahespurdiga mängu lisajale. Thunder alustas lisaaega Duranti kolmesega, kuid Grizzlies vastas kohe seitsme järjestikuse punktiga ega andnud enam kordagi edu käest.

Oklahomal jõudsid 30 punktini Durant ja Russell Westbrook, viimase arvele kogunes ka 13 lauapalli. Võitjate parimad olid Mike Conley (20 punkti), Zach Randolph (16 punkti, 10 lauda) ja Tony Allen (16 punkti, 9 lauda).

Los Angeles Clippers alistas võõrsil Golden State Warriorsi 98:96 ning juhib seeriat 2:1.

Blake Griffin hiilgas võitjate parimana 32 punkti ja 8 lauapalliga, DeAndre Jordan 14 punkti ja 22 lauaga. Warriorsi edukaimad olid Klay Thompson 26 ning Stephen Curry 16 punkti ja 15 korvisööduga.

Clippers juhtis kolmandal veerandajal 18 punktiga, kuid 4.24 enne mängu lõppu olid Curry ja Thompsoni kolmeste järel tablool Warriorsi napid kaotusnumbrid 86:87. Otsustavaks sai Clippersi 7:0 spurt, mis lõppes Chris Pauli kolmesega seisul 94:86.

Curry kaugviskest pääses kodumeeskond 11 sekundit enne lõppu veel ühe punkti kaugusele, kuid tema järgmine üritus kolmesejoone taga 4,4 sekundit enne signaali enam tulu ei toonud. Vise, mis võinuks dramaatilise võidu tagada hoopis Warriorsile, jäigi mängu viimaseks.