Neljandale veerandile mindi küll 56:54 eduseisus, kuid Iisraeli klubi võttis kiirelt mänguohjad ning alistas eestlase meeskonna viimase kümne minutiga tervelt 32:10.

Milanot hoidis kolme esimese veerandi jooksul mängus peamiselt Keith Langford, kes tõi selle ajaga 28 punkti. Viimasel veerandajal ameeriklane enam kahjuks ei tabanud.

Milano jäi mängu alguses 8:14 kaotusseisu, kuid täpne sihik kaugviskejoonelt aitas avavaeerandi 21:19 võita. Teisel veerandajal kasvatati edu korraks tervelt kümnele punktile, kui Daniel Hackett ja Curtis Jerrells kahe peale kolm kaugviset järjest tabasid. Edu kahanes aga kiirelt ja kolmanda veerandaja alguse Maccabi 9:0 spurt andis kodumeeskonnale viskekindluse, mis viimasel veerandil eriti valusalt kätte maksis.

Kangur sisenes mängu teisel veerandajal ning sai kokkuvõttes platsil viibida 19 minutit, mille jooksul tõi 2 puntki, 2 lauapalli, 2 söötu ja tegi 2 viga.

Ricky Hickman ja Alex Tyus olid Maccabi parimad 16 punktiga.

Maccabi liitub FC Barcelonaga, kes seni ainsana edasipääsu Final Four turniirile taganud.

Kahes seerias suutsid Kreeka klubid kolmapäeval võites viia poolfinaali pääseja otsustamise viiendale mängule - Ateena Panathinaikos sai teist korda koduplatsil jagu Moskva CSKA-st, seekord lisaajal 73:72, tiitlikaitsja Pireuse Olympiacos omakorda Madridi Realist 71:62. Mõlemad seeriad on nüüd 2:2 viigiseisul, otsustavad viiendad kohtumised toimuvad reedel Moskvas ja Madridis.