Eestlanna alustas algviisikus ja viskas 23 minutiga 9 punkti ja võttis 3 lauapalli. Celeste Trahan-Davis oli 21 punktiga võitjate resultatiivseim.

Bulgaaria meistriliigas Beroe Stara Zagora ridadesse kuuluv Valeria Kast ei suutnud aga koduklubi poolfinaali aidata. Veerandfinaalis saadi kaks kaotust Levski naiskonnalt. Avakohtumine kaotati 67:82, Kasti arvele jäi 25 minutiga 15 punkti ja 6 lauapalli, tema oligi Beroe resultatiivseim mängija. Seeria teises mängus olid Levski võidunumbrid 64:57. Kast viskas 10 punkti ja sai kätte 5 lauapalli.

Inglismaa meistriliigas Loughborough Ülikooli naiskonna ridades mängivad õed Maaja ja Maia Bratka pidid vastu võtma 63:79 kaotuse Nottingham Wildcatsilt. Maaja Bratka arvele jäi 18 punkti. Vahegrupis kohtub Loughborough Sevenoaks Sunsi naiskonnaga.