CEV karikavõitja Ardo Kreek: kuidagi lihtsalt tuli

Eile Pariisi Volleyga CEV karikasarja võitjaks kroonitud Ardo Kreek nautis magusat hetke koos meeskonnakaaslastega Pariisi kesklinna restoranis.
"Väike laud oli kinni pandud. Tundsime end mõnusalt. Ma ei tea, kas ja kes sinna läinuks, kui mäng teisiti lõppenuks – mina igatahes küll mitte," rääkis Kreek Delfile ja Eesti Päevalehele täna hommikul telefonitsi.
Volley alustas eilset kordusmängu Venemaa klubi Nižni Novgorodi Gubernija vastu üsna nukras seisus, sest avamäng kaotati võõrsil selgelt 0:3 (-15, -18, -21). Eile tehti aga kodupubliku ees vigade parandus ning võeti 3:1 (23, -23, 21, 19) võit. Karikavõitja pidi otsustama kuldne geim, mis kuulus Kreegi klubile skooriga 15:11.
"Tõtt öelda kuidagi lihtsalt tuli," muigas Kreek. "Kaotasime võõrsil küll kindlalt, aga säilitasime külma pea. Juhtisimegi kodus pidevalt ja isegi kui nemad paar punkti järjest said, ergutasime üksteist: "Rahu! Rahu! Tuleb!" Kõik jooksis jube hästi. Tegime hooaja parima mängu – päris heal ajal tuli. Polnud eriti tunnetki, et vastasel mingi variant võiks tekkida."
Pikemat usutlust Kreegiga sellest, kuidas võitu tähistati ning kuidas ta end Pariisi meeskonnas tunneb, loe juba homsest Eesti Päevalehest!