Kuna grupi liider Barcelona alistas hilisõhtul Milano lähima rivaali Ateena Panathinaikose 84:62, ei kõiguta Kanguri meeskonna teist kohta grupis enam miski. Omaenda kodulinnas toimuvale Final Fourile pääseda unistava Milano jaoks tähendab see lisaks koduväljakueelisele ka seda, et veerandfinaalis pääsetakse kohtumisest teise vahegrupi kahe liidri Moskva CSKA või Madridi Realiga, vaid vastamisi minnakse kolmandaga, tõenäoliselt Tel Avivi Maccabiga.

Istanbulis 12 263 pealtvaataja ees peetud kohtumist alustas paremini kodumeeskond, kes läks juhtima 10:5. Nicolo Melli kaks järjestikust kolmest ja pealtpanek tõid Milano kiirelt mängu tagasi ning avaveerandi võitis Ülker vaid 15:14. Teisel veerandil viskas Milano 24 punkti türklaste 14 vastu ning võttis poolajaks sisse 38:29 eduseisu.

Saalis läks eriti tuliseks andmiseks kolmanda veerandaja neljandal minutil, kui kohtunikud saatsid pärast teist tehnilist viga väljaku äärest minema Fenerbahce peatreeneri Željko Obradovići ning kodupublik vilemehi erinevate objektide väljakule loopimisega kostitas. Kokku võttis Fenerbahce endale selles mängus neli tehnilist viga. Kolmanda veerandaja järel juhtis Milano 68:54, kõrghetkel juhtis Itaalia klubi 20 punktiga.

Fenerbahcel õnnestus minut enne lõppu vahe vähendada viiele (69:74) ja 23 sekundit enne lõppu neljale (73:78) punktile, kuid mitte enamat.

Vaata Viasati kokkuvõtet mängust:

David Moss viskas võitjate parimana 15 punkti, Alessandro Gentile panustas võitu 13 punkti ja 7 lauapalli, 11 silma ja 5 lauda sai kirja Daniel Hackett. Viimasel veerandajal pikalt platsil olnud ja viimasel minutil ka kaks tähtsat vabaviset tabanud Kangur sai mänguaega 21 minutit ja 15 sekundit, ta viskas selle jooksul 5 punkti. Lisaks kanti eestlase kontole 1 lauapall, 1 vaheltlõige, 2 pallikaotust ja 3 viga.

Fenerbahce edukamad olid Bojan Bogdanovic 24, Bo McCalebb 17, Nemanja Belica 12 (+10 lauapalli) ja Emir Preldzic 11 punktiga.

Õhtu kolmandas kohtumises võitis Krasnodari Lokomotiv Belgradi Partizani 84:73.

Tabeliseisud

E-grupp: 1. Barcelona 12-0, 2. Milano 9-3, 3.-4. Panathinaikos ja Olympiacos 6-6, 5.-6. Fenerbahce Ülker ja Unicaja 5-7, 7. Vitoria 3-9, 8. Anadolu Efes 2-10.

F-grupp: 1.-2. Moskva CSKA ja Madridi Real 10-2, 3. Maccabi 7-5, 4.-5. Galatasaray ja Lokomotiv 6-6, 6. Bayern 5-7, 7. Partizan 3-9, 8. Žalgiris 1-11.